Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi
NOVA ADRESA FORUMA : www.asekonomija.com

 

 Erotske price 3

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
domina

domina


Broj poruka : 34
Datum upisa : 26.10.2009

Erotske price 3 Empty
PočaljiNaslov: Erotske price 3   Erotske price 3 EmptyUto Okt 27, 2009 10:39 pm



Samo za dame


Drage dame, budući da u ličnim pričama su uglavnom perverzije raznih vrsta, odlučio sam da pokušam da se obratim svakoj ponaosob jednom sasvim običnom pričom, a vi ćete mi reći koliko sam uspeo u tome! Dakle, ovo je samo za tebe, da, baš za tebe! Pomislio sam, kako bi bilo da te ja probudim? Napolju hladno…vetar zviždi ravnicom i skida ono malo lišća na retkom drveću…vatra u tvojoj sobi se uveliko igra senkama na zidu i tiho pucketa trudeći se da te ne probudi…ti si se ugnezdila u velikom krevetu prekrivena teškim, starinskim perjanim jorganom. Skoro pa si se pokrila preko glave. Uživaš u spavanju, vidi ti se na licu, toplo ti je i udobno. Lagano podižem bakin prekrivač i puštam tvoj slatkasti miris van skloništa…skoro da nemaš ništa na sebi…polu-providna spavaćica do ispod guze, a i ona se malo zadigla usled užitka spavanja…ovako kada te gledam rekao bi da imaš lepe snove. Ne brini, neću ih prekidati. Zavlačim se pod jorgan kod tvojih

nogu…uh kako lepo mirišeš…težina prekrivača me priljubljuje uz tvoje vrelo telo…promeškoljila si se usled prohladnog vazduha koji ti je pomazio butine kada sam se uvlačio, ali si nastavila da spavaš…ispitivački spuštam poljubac tik iznad kolena…čekam…ništa…samo je vetar napolju nastavio svoju pesmu…par centimetara prelazim jezikom…i dalje ništa…mmm kako si ukusna…nastavljam ovu skrivenu igru sada smelije…i svaki pedalj tvojih vrelih butina prelazim jezikom na gore….mmm poješću te….slast te je naterala da se još malkice promeškoljiš i otvoriš mi put ka cilju…vatra iz kamina me je bodrila i pojačala pucketanje suve bukovine…osećam neodoljivi miris tvoje ženskosti kako me zove…”ovde sam…još malo gore…uzmi me…probaj me”…miris je postao izazivački…mami me…zavrtelo mi se u glavi od zadovoljstva…ubrzano dišeš…tvoje medjunožje vrišti “dodji…dodji” propinjem se lagano i približavam usta na ulaz…ispuštam vreo dah direktno u rupicu sa milimetarske razdaljine…i odmah zatim duboko udahnem…mmm…smisao života se svela na to! Osetio sam neopisiv miris žene…tvoj “lični” miris…i on me zove, želi mene, hoće da ga ja upijem,

da ga potpuno prihvatim…ne odbijam…samo uživam u trenutku…približavam se, a pokreti tvojih kukova te odaju. Budna si. Spuštam jezik lagano…opijen sam potpuno…vetar se utišao samo na trenutak kako bi ja, pod debelim pokrivačem, mogao da čujem tvoj slatki uzdah zadovoljstva! Nastavljam da skupljam sokove sa tvog izvora strasti, lagano i pažljivo, da mi ni jedna kap ne promakne…podrhtavaš od zadovoljstva, voliš to!

Uživam u gozbi, a ti si glavno jelo, potpuno si mokra…moj mekani jezik sudara se sa tvojom najintimnijom tajnom i sve mi je dozvoljeno…vrtim jezikom i puštam sokove da se prelivaju preko njega…vetar se potpuno zaustavio, a vatra je ubrzala pucketanje, baš kao i ti disanje…uživate zajedno, plamen te u potpunosti prati…izlivaš zadovoljstvo po mojim usnama, a ja ga vredno skupljam i ne dozvoljavam da mi nešto promakne…mmm…nektar bogova…sada već glasno uzdišeš, a kukovi su potpuno poludeli….nabijaš se na moj nemirni jezik i sama odredjuješ sa kog mesta ću pokupiti užitak…vatra gromoglasno lomi bukovinu i kao da se takmiči sa tvojim uzdasima koji se mešaju u tišini noći… uhvatila si me za kosu i sada jako diktiraš

tempo…ostajem bez daha daveći se u lepoti tvog mekanog cveta i nektara koji proizvodi…ubrzavaš tempo i pod debljinom prekrivača čujem kako ravnomerno i glasno dišeš…prihvatila si igru plamena iz kamina,iako već znaš da ćeš ti pobediti…stežeš mi glavu butinama, osećam na jeziku oluju koja se sprema, podrhtavaš kao u transu….ubrzavam tempo i za trenutak me jako stežeš i rukama i vrelim butinama…pomislio sam “počinje oluja”… pogrešio sam… smak sveta je nastupio, ništa više nije bilo važno, vreme je stalo pod udarima tvog moćnog orgazma…sokovi su se kao reka izlili puneći mi usta, nisi me puštala, samo si me još jače

stegla…srkao sam tvoj nektar i sav umazan tvojim zadovoljstvom nastavio sam da radim jezikom…ponovo si eksplodirala…vatra se potpuno povukla pod udarima tvog zadovoljstva…urlala si dok te je nesvestica hvatala…nisam se zaustavio, toliko si ukusna da sam sve uredno nastavio da skupljam….i konačno vulkan je potpuno proradio, erupcija je bila toliko jaka da si se u konačnom grču toliko stegla da sam ostao bez vazduha…a krik tvog zadovoljstva je pobedio sve zvukove u prirodi tog trenutka, svi su te slušali i zavideli ti! Naglo si se opustila i utonula u udobnost starinskog kreveta…dok je erupcija i dalje trajala…potpuno si natopila čaršav i dušek… tri puta vezano…drhtala si od zadovoljstva i umora…povukla si me na gore i zagrlila jako, poljubio sam te onako mokar od tvojih sokova i nežno spustio ruku na venerin breg koji je sa ostatkom tvog tela podrhtavao…vrti ti se u glavi i ne shvataš da ti je na stomaku nešto tvrdo što jako

pulsira u ritmu mog srca…koplje spremno za nastavak akcije…nasmešio sam ti se i poljubio te u vrat…..vulkan će tek proraditi večeras……. Kiss Nemojte mi zameriti na eventualnim greškama pišem sa mobilnog telefona! Ljubim vas!
Nazad na vrh Ići dole
domacin covek

domacin covek


Broj poruka : 94
Datum upisa : 21.08.2009
Lokacija : BGD

Erotske price 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Erotske price 3   Erotske price 3 EmptySre Okt 28, 2009 11:23 am


Hoce li biti i nesto samo za gospodu ?





Nazad na vrh Ići dole
domina

domina


Broj poruka : 34
Datum upisa : 26.10.2009

Erotske price 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Erotske price 3   Erotske price 3 EmptySre Okt 28, 2009 5:38 pm

Zasto se malo sam ne potrudis ?
Nazad na vrh Ići dole
domacin covek

domacin covek


Broj poruka : 94
Datum upisa : 21.08.2009
Lokacija : BGD

Erotske price 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Erotske price 3   Erotske price 3 EmptySre Okt 28, 2009 6:12 pm


Jel mogu da prepisem , lakse je ?






Nazad na vrh Ići dole
domina

domina


Broj poruka : 34
Datum upisa : 26.10.2009

Erotske price 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Erotske price 3   Erotske price 3 EmptySre Okt 28, 2009 6:31 pm

Ne mozes.
To je samo moja privilegija.
Nazad na vrh Ići dole
domacin covek

domacin covek


Broj poruka : 94
Datum upisa : 21.08.2009
Lokacija : BGD

Erotske price 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Erotske price 3   Erotske price 3 EmptySre Okt 28, 2009 11:30 pm

Erotske price 3 508633 ...
Nazad na vrh Ići dole
domacin covek

domacin covek


Broj poruka : 94
Datum upisa : 21.08.2009
Lokacija : BGD

Erotske price 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Erotske price 3   Erotske price 3 EmptyPet Okt 30, 2009 7:35 pm



Avantura u autobusu


Stajao sam na Beogradskoj autobuskoj stanici. Bio je kraj decembra. Prokleto hladan dan. Sa perona 20 kretao je autobus za Krupanj, koji me je trebao odvesti u moj rodni kraj. Bilo nas je oko stotinak. Zbog medjunarodnih sankcija i nedostatka nafte, putnicki saobracaj je bio redak pa je i guzva bila uzasna. Autobus je kasnio vec citav sat, mucila nas je neizvesnost da li ce uopste i krenuti. Hladnoca mi se uvlacila u kosti, u sebi sam psovao i kajao se zasto sam uopste krenuo na put. Posmatrajuci promrzla i nervozna lica putnika koji su sve socnije psovali na racun sankcija krajiekom oka spazio sam Vesnu Petrovic, moju nekadasnju nastavnicu muzickog. Bila je to predivna zena, zanosnih oblina, udata u Sapcu za jednog burzuja, uvek smo se pitali sta takva atraktivna zena trazi u jednoj seoskoj osnovnoj skoli. Al, jedno je bilo sigurno - svi decaci iz moje skole su bili zaljubljeni u nju. I sada, posle svoje cetrdesete godine zivota bila je veoma ocuvana. Polako mi je prilazila kroz masu gnevnih putnika. Prisavsi, potapsala me je pa ramenu. Glumio sam iznenadjenje, i dok smo se pozdravljali, kolena su mi zaklecala, nesto me je steglo u grudima, jedva sam disao.
- Sta radite? - zapitao sam glupo.
- Sta mogu? - rekla je rezignirano. - Pevam u operi. Nisam ambiciozna kao ti pa da me snimaju za televiziju.
Pomislih, sigurno je gledala neke od mojih televizijskih emisija. I razgovor je krenuo.
Ispitivala me je o mom poslu, bila je zadovoljna sto sam se dobro snasao u velegradu.
Kada je autobus konacno stigao ... ne, nismo usli, naprosto su nas uneli i spljeskali jedno uz drugo tako snazno da sam izgubio dah. I pored guzve uzivao sam da slusam njen barsunasti glas. Pricala mi je a svom zivotu, pri tom se zalila da je muci samoca, muz joj je zbog prirode posla, cesto bio dugo odsutan. Dece nisu imali. Valjda zanesena samo mogucnoscu da se ispovedi, izgledalo je kao i da ne primecuje guzvu, ili joj barem nije smetala koliko i meni. Bunda joj je bila otkopcana. Naslonila je stomak o stomak, grudi o grudi. Njene velike, tvrde, mozda suvise sapete dojke, grejale su mi pluca. Noga mi je upala medju njene, butina mi je bila tacno na njenom medjunozju, koje me je tako grejalo, da sam imao utisak da ce mi progoreti farmerke. Ispod fine haljine sve se pokretalo. Osetih kako mi penis raste. Mislim da je i ona bila svesna mog nabreklog penisa koji se tacno namestio pritiskajuci joj medjunozje. Izgledalo mi je kao da me mami, da se jos vise nabija uz mene. Resih da ispunim svoj decacki san, ne znajuci kakva ce biti njena reakcija. Podigao sam polako suknju i tek sto sam izvadio svoj uzdignuti ud, umalo se nisam onesvestio, jer Vesna Petrovic uopste nije imala gacice. Samo zavesice pojasa za koje su bile pricvrscene carape. Malo se pomakla, pa mi je uspravljena kita udarala izmedju njenih butina. Vise nisam razmisljao o njenoj reakciji, jedino do cega mi je stalo, jeste da je pojebem po svaku cenu. Glavic mi je samo kliznuo medju njene vlazne usmine. Tako toplu picu u zivotu nisam osetio. Usao je ukoso, sireci se al nedovoljno zabijen. Nisam smeo prekidati Vesninu pricu i zamoliti je da jos malo rasiri noge, bojeci se da ce iluzija nestati. To sto pristajem da budem njen slusalac, bio je uslov pod kojim mi dopusta taj ulazak u nju. Jeste li ikad probali to ciniti kradom u autobusu? Jezivo je kad tucanje ne zavisi od vlastite voije, vec od treskanja autobusa po neravninama. Kurac mi se pomicao u skladu sa skakutanjem autobusa po neravninama Obrenovackog asfalta. Kada mi je postajalo najpotrebnije ubrzavanje ritma, taj prokleti autobus, kao za pakost, klizio bi bez najmanjeg potresa. Mislim da se i ona prokleto napalila, njeni vaginalni misici pumpali su mi krv kao neka pumpica.
Bio sam zajapuren zbog nestrpljivosti, doci ce i Sabac, a ja necu uspeti da dokrajcim tucanje. Vec je i ona utisala svoju pricu, sat u meni je radio. Nisam smeo pomerati zadnjicom kako bi se dublje nabio u nu, plaseci se da ce putnici oko nas primetiti nase bludnicenje, pa ce me to kostati najsladjeg tucanja u zivotu. U slepoocnicama mi je pulsiralo. Njene usne su se spojile sa mojim. Sada cu svrsiti, pomislih, kada me ona ohiadi.
- Ne ljubi me, sramota me je, sta ce ljudi pomisliti sta ovako stara to radim. Budi dobar inace cu se odvojiti od tebe.
- Ne, samo to ne - preklinjao sam je u sebi nastavljao ga gurati polagano pritezuci je uz sebe.
Nstta se ne bi dogodilo da nas na ulazu u Misar jedna grupa putnika nije pogurala uz viku.
- Daj pomerite se, sada silazimo. Ne moze svet od vas izaci.
Vesna se namrsti i pomaknu se. U tom trenutku, sjurih se u nju do kraja, duboko, duboko, ma taman dovoljno da konacno pocnem svrsavati, puniti je svojom spermom. Pulsacije su mi kocile noge, zmarci su mi prolazili niz kicmu. Bio sam sretan sto se to dobro zavrsilo. Saceko sam da mi splasne i spretno ga vratio u farmerke, niko nista nije primetio.
Na kraju sam samilosno poljubio Vesnu u obraz.
- Sta si odlucila. Sliazis li u Sapcu? - zapitah je iako nisam pojma imao o cemu je do sada pricala.
- Silazim. - odgovorlia je. Pohotnim ocima pogledala me je i rekla:
- Nisam ni znala kakvog sam ucenika imala.
Od tog dana, uvek kada prolazlm kroz Sabac, ja svratim kod moje nastavnice muzickog.
Nazad na vrh Ići dole
domina

domina


Broj poruka : 34
Datum upisa : 26.10.2009

Erotske price 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Erotske price 3   Erotske price 3 EmptySub Okt 31, 2009 1:54 pm

Domacine , domacine , pa ti si stvarno nevaljao ?
Nisi valjda mislio da JA necu znati ?
Nazad na vrh Ići dole
domacin covek

domacin covek


Broj poruka : 94
Datum upisa : 21.08.2009
Lokacija : BGD

Erotske price 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Erotske price 3   Erotske price 3 EmptySub Okt 31, 2009 5:33 pm


Izvinjavam se gospodarice.
Sta treba da uradim da bih se iskupio ?




Nazad na vrh Ići dole
domina

domina


Broj poruka : 34
Datum upisa : 26.10.2009

Erotske price 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Erotske price 3   Erotske price 3 EmptyNed Nov 01, 2009 5:53 pm

Razmislicu , pa cu ti ubaciti u 'private'.
Nazad na vrh Ići dole
domacin covek

domacin covek


Broj poruka : 94
Datum upisa : 21.08.2009
Lokacija : BGD

Erotske price 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Erotske price 3   Erotske price 3 EmptyPon Nov 02, 2009 11:35 am

Erotske price 3 508633
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Erotske price 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Erotske price 3   Erotske price 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Erotske price 3
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Erotske price 1
» Erotske price 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Blablaonica :: Blablaonica-
Skoči na: